בסופר זה עולה 20 שקל. בבית זה מנצל שאריות

Mako אוכל לפני 3 שבועות דווח

בסופר זה עולה 20 שקל. בבית זה מנצל שאריות
לקריאת הכתבה באתר המקורי - Mako אוכל